پشتیبانی از مشتری: info@irasakht.com 09190258125-22844153
Persian (فارسی)

عايق حرارتي و ايزوگام

ویژه ها
نماد اعتماد الکترونیکی

کانال تلگرام ایراساخت

irasakht,کانال تلگرام گروه مهندسی ایراساخت,کانال رسمی ایراساخت در تلگرام

عايق حرارتي:
با عایق بندی سطوح مقدار کمتری انرژی برای گرم کردن فضاها در زمستان و خنک کردن آنها در تابستان مصرف خواهد شد.مقاومت حرارتی پشم سنگ و پشم شیشه با ضخامت آنها رابطه مستقیم دارد.
پشم شیشه و پشم سنگ در ایران در انواع ایزو ترم (پشم شیشه خام فله)- ایزوبلا نکت(پشم شیشه پتویی)-ایزو پایپ (پشم شیشه لوله ای)-فنو پانل(پشم شیشه تخته ای فشرده)و فنو فلت (پشم شیشه لحافی) تولید می شود.
این محصولات بیشتر بصورت رولی و پنلی(به ابعاد 60×120 سانت و به قطر 2 اینچ )می باشد.
ایزوگام، نام بازرگانی گونه‌ای عایق آمادهٔ ضد نم و رطوبت برای پوشاندن پشت بام، استخر و مانند آن است. ایزوگام پوششی است برای عایق کردن که برای جلوگیری از رخنه و نفوذ آببه‌کار می‌رود، و از فرآورده‌های نفتی بدست می‌آید
ایزوگام پوشش مقاومی از قیر و الیاف مصنوعی است که با گرما بر بستر بام چسبانده می‌شود و از نفوذ آب و رطوبت به محیط زیر خود جلوگیری می‌کند. عمر ایزوگام بطور میانگین ۱۰ سال است.
ایزوگام پدیده‌ای است صنعتی و متکی به دانش، آزمودگی(تجربه) و فناوری در راستای ایمن سازی سازه‌ها در برابر نم و رطوبت پیش آمده از بارش برفو باران. ایزوگام که گونه‌های گوناگونی دارد، پس از گذر از آزمون‌های گوناگون، در آزمایشگاه‌های کارخانه‌های فرآوری، ضریب پایداری‌اش را افزایش خواهند داد.
ايراساخت در زمينه فروش و راهنمايي خريد ايزوگام پيشرو در اين صنعت مي باشد.
در ضمن ايراساخت نماينده فروش كارخانجات توليدي ايزوگام و پشم شیشه در سراسر كشور مي باشد .
 

 

مقایسه
نمایش:
مرتب کردن بر اساس:
تمام حقوق این فروشگاه برای گروه مهندسی ایراساخت محفوظ است .